+420 728 743 034 Kutvirtova ul. 150 00, Praha 5

PŘEBORY PRAHY 2017

Autor:

Během víkendu 13. – 14.5. 2017 se odehrály přebory Prahy dorostu a mladšího žactva.

Přebor dorostenců se hrál na kurtech TJ Solidarita Praha a z našich hráčů se účastnili : Martin Stanek, Ondra Štětka, Tomáš Phan a Jan Koníř. Ve dvouhře se nejvíc dařilo Ondrovi Štětkovi, který prohrál po třísetovém zápase ve čtvrtfinále. Ondra skončil jedno kolo před postupem na mistrovství ČR a my doufáme, že je ještě nějaká šance jak by se na Pardubickou juniorku 2017 dostal.

Na kurtech SK Aritma Praha se odehrál přebor dorostenek, kde jsme měli zastoupení pouze Zuzkou Vejvodovou, která se také stejně jako Ondra dostala do čtvrtfinále a situace je tak stejná – budeme doufat, že ještě přijde nějaká možnost se na MČR probojovat.

Na Pardubickou juniorku má PTS 3 volné karty v kategorii dorostenců a 2 volné karty v kategorii dorostenek. Oslovíme svaz, jestli by nebyla možnost karty pro Ondru a Zuzku získat.

 

Na přeboru Prahy mladších žáku nás reprezentovali Eda Sklanár a Filip Paroulek. Přebor se odehrál na kurtech LTK Cibulka. Filip Paroulek se v třísetovém osmifinálovém zápase nakonec probojoval do čtvrtfinále, které zajišťuje postup na MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY MLADŠÍHO ŽACTVA, které se koná 4.-9.7.2017 na kurtech LTK Liberec. Filipovi k postupu na MČR GRATULUJEME a děkujeme za reprezentaci našeho klubu.

Na přebor mladších žákyň, který se hrál na TK Konstruktiva jsme měli tříčlenné zastoupení: Valentýna Kasková, Emma Opletalová a Lenka Hrbková. Všechny tři hráčky uhrály jedno kolo ve dvouhře a Valča s Lenkou i Emma se svou spoluhráčkou přidaly ještě jedno kolo ve čtyřhře. Přebor Prahy vyhrála Adéla Látalová, která v letošním roce hraje také pod TJ Radlice a reprezentuje nás v soutěžích družstev starších žáků, ale netrénuje u nás. Adélce k vítězství a postupu na MČR gratulujeme.

 

VŠEM HRÁČŮM, KTEŘÍ SE ZÚČASTNILI PRAŽSKÝCH PŘEBORŮ DĚKUJEME ZA REPREZENTACI TJ RADLICE A GRATULUJEME K VÝSLEDKŮM