+420 728 743 034 Kutvirtova ul. 150 00, Praha 5

VÝSLEDKY NAŠICH TÝMŮ V SOUTĚŽÍCH DRUŽSTEV 2018

Autor:

V neděli 24.6. nám skončila sezóna mistrovských utkání 2018. Po posledních zápasech proběhlo ve spodním areálu každoroční zakončení této části sezóny spojené s grilováním.

VÝSLEDKY NAŠICH TÝMŮ V LETOŠNÍ SEZÓNĚ :

PŘÍPRAVKA – naši nejmenší letos bojovali velmi úspěšně a s bilancí 6:1 skončili na krásném 2. místě.

MLADŠÍ ŽÁCI ´´A´´ – zde jsme se trochu strachovali, aby se tým udržel v 1. třídě, díky absenci hráčů bylo velmi těžké dát dohromady tým, který udržení vybojuje – to se nakonec povedlo díky vítězství 5:4 nad TK Sparta Praha a tato výhra zaručila setrvání v 1. třídě do příští sezóny.

MLADŠÍ ŽÁCI ´´B´´ – tento tým se nám bohužel nepodařilo udržet – stejně jako u ´´A´´ týmu nás trápila absence hráčů. S bilancí 0:7 jsme skončili na sestupovém místě a mladší žáci ´´B´´ budou hrát příští rok ve 3. třídě.

STARŠÍ ŽÁCI ´´A´´ – tým starších žáků ´´A´´ podával po celou sezónu perfektní výsledky a nakonec se s bilancí 4:3 umístil na pěkném 4. místě v nejvyšší pražské soutěži.

STARŠÍ ŽÁCI ´´B´´ – i v ´´béčku´´ starších žáků se nám dařilo a po pěti výhrách jsme se s tímto týmem umístili na 3. místě v 1. třídě, kterou budeme tedy hrát i v následující sezóně.

STARŠÍ ŽÁCI ´´C´´ – náš třetí tým starších žáků dlouho bojoval o setrvání ve druhé třídě, což se díky jednoznačné výhře v posledním kole (8:1 nad týmem z Bohnic) podařilo a tento tým skončil s bilancí 2:5 na 6. místě.

DOROST ´´A´´ – zde se bohužel ukázalo, že v soutěži, kde sestupují dva týmy nemusejí 2 výhry na udržení stačit. Díky velmi vyrovnané soutěži náš tým bohužel skončil s bilancí 3:4 na předposledním sestupovém místě. Tým na 3. místě měl stejnou bilanci jako my – bohužel celkové skóre rozhodlo v náš neprospěch.

DOROST ´´B´´ – tým dorostu ´´B´´ od začátku směřoval k udržení se v 1. třídě a nakonec s celkovou bilancí 3:4 se hráči tohoto týmu umístili na 5. místě.

DOROST ´´C´´ – i náš třetí tým dorostu neměl nějaký velký problém udržet 2. třídu. Už v polovině soutěží bylo jasné, že se budeme pohybovat někdo uprostřed tabulky – celková bilance 3:3 a konečné 5. místo zaručuje stejnou soutěž i pro příští rok.

DOSPĚLÍ ´´A´´ – naše ´´áčko´´ dospělých mělo bohužel v úplném konci obrovskou smůlu a díky prohře 4:5 v posledním kole jsme skončili na osmém sestupovém místě s bilancí 2:5. Zde o sestupu rozhodl super tie-break v poslední čtyřhře za stavu 4:4.

DOSPĚLÍ ´´B´´ – zde to po prvním utkání vypadalo na pohodové udržení, ale opak byl pravdou. Zbylých 6 utkání se totiž prohrálo (3x 4:5) a tak jsme nakonec na tu první výhru (také 5:4) byli velice rádi, protože nám zaručila udržení 2. třídy.

DOSPĚLÍ ´´C´´ – tým dospělých ´´C´´ složen z dorostenců a začínajících dospělých si na začátek soutěží připsal 4 porážky a s udržení to nevypadalo dobře, nakonec ale 2 výhry v posledních třech kolech zaručili místo ve 2. třídě pro příští sezónu i tomuto týmu.

DOSPĚLÍ ´´D´´ – náš poslední tým dospělých podával po celou sezónu vyrovnané výkony, které nakonec znamenaly konečnou bilanci 2:5 a tím pádem 7. místo ve třetí třídě. I tento tým tak bude hrát v následující sezóně stejnou soutěž jako letos.

TÝM VETERÁNŮ – i tento tým stejně jako každý rok sváděl boje ve 3. veteránské soutěži. Nakonec s celkovou bilancí 3:3 skončí ve středu tabulky na 3-4 místě a budou tedy tuto soutěž hrát i v příštím roce.

 

VŠEM HRÁČŮ, RODIČŮM A TRENÉRŮM, KTEŘÍ SE NA CELÉM PRŮBĚHU SOUTĚŽÍ PODÍLELI DĚKUJEME A VĚŘÍME, ŽE SE NÁM SESTOUPENÉ TÝMY Z LETOŠNÍ SEZÓNY PODAŘÍ V NÁSLEDUJÍCÍ SEZÓNĚ POSTOUPIT A ŽE SE NÁM BUDE DAŘIT JEŠTĚ LÉPE NEŽ V LETOŠNÍ SEZÓNĚ.